Пасош Саинт Киттс-а и Невис Фрее Травел

Пасош Саинт Киттс-а и Невис Фрее Травел

ПОПИС ОД 155 ЗЕМЉА КОЈЕ ПАССПОРТИРАЈУ ИМАЦИЦЕ СВЕТИХ КИТОВА И НЕВИСА МОГУ ПОСЕТити 2020. БЕЗ Визе:

Албанија; Андора; Ангуилла; Антигва и Барбуда; Аргентина; Армениа; Аруба; Аустрија; Бахами; Бангладеш; Барбадос; Белгија; Белизе; Бермуда; Боливија; Бонаире; Босна и Херцеговина; Боцвана; Бразил; Британска Девичанска острва; Бугарска; Камбоџа; Зеленортски отоци; Кајманска острва; Чиле; Комори; Колумбија; Костарика; Хрватска; Куба; Цурацао; Кипар; Чешки; Данска; Дјибоути; Доминика; Доминиканска република; Еквадор; Египат; Салвадор; Естонија; Фарска Острва; Фиџи; Финска; Француска; Француска Гвајана; Француска Полинезија; Француски јужни и антарктички територији; Гамбија; Георгиа; Немачка; Гибралтар; Грчка; Гренланд; Гренада; Гуаделоупе; Гватемала; Гвинеја Бисау; Гвајана; Хаити; Ватикан; Хондурас; Хонг Конг; Мађарска; Исланд; Индонезија; Иран; Ирска; Израел; Италија; Јамајка; Јордан; Кенија; Кирибати; Косово; Лаос; Летонија; Либанон; Лесото; Лихтенштајн; Литва; Луксембург; Македонија; Мадагаскар; Малави; Малезија; Малдиви; Малта; Мартиникуе; Мауританиа; Маурицијус; Микронезија; Монако; Црна Гора; Монтсеррат; Мозамбик; Непал; Низоземска; Нова Каледонија; Никарагва; Ниуе; Норвешка; Палау; Панама; Перу; Филипини; Питцаирн Исландс; Пољска; Португал; Реунион; Румунија; Русија; Саба; Саинт Луциа; Самоа; Сан-Марино; Сенегал; Сејшели; Сијера Леоне; Сингапур; Словачка; Словенија; Сомалија; Соломонска острва; Јужна Кореја; Шпанија; Ст. Бартхелеми; Свети Еустациј; Света Хелена; Ст. Маартен; Саинт Маартен; Ст. Пиерре анд Микуелон; Свети Винцент и Гренадини; Суринам; Шведска; Швајцарска; Тајван; Источни Тимор; Танзанија; Да иде; Тонга; Тринидад и Тобаго; Тунис; Турска; Турци и Каикоси; Тувалу; Уганда; Украјина; Велика Британија; Уругвај; Вануату; Венезуела; Валлис и Футуна; Замбија; Зимбабве.